Recenzie Koss

Pridané: 22. decembra 2014

(naposledy upravené 22. decembra 2014)

• velkosť
  • zvuk
  • basy neni su citiť
  • dizajn
  • primitivne tlačidlo na zvišenie hlasitosti
  • ked su tie penove somariny stlačene tak vam pomre celá rodina aj so psom kym sa daju do pôvodneho stavu

neodporučam,človek by od 'legendarnej' značky čakal viac

Pridané: 21. decembra 2014

kvalitné,perfektný zvuk,pohodlné :) odporúčam

Overený zákazník Datacomp.sk Overený zákazník

Pridané: 18. decembra 2014

Zakúpený v Datacomp.sk

• Za danu sumu super kvalita. Skvele na nenarocne pocuvanie.
  • Chyba obal do ktore sa daju ulozit.

Tieto sluchadla som mal aj predtym a som s nimi stale spokojny.

Koss UR10

Koss UR10

Overený zákazník Qcomp Overený zákazník

Pridané: 17. decembra 2014

Zakúpený v Qcomp

• Zvuk.basy.ľahkosť,

Za málo peňazí vela muziky.Pre normálneho užívateľa úplne postačujúce.

Pridané: 11. decembra 2014

Zakúpený v MALL.SK

• Kvalitný zvuk, dobrá cena, balance, žiadne praskanie ani šum, skvelá skadateľnosť, skvelá dĺžka kábla...
  • Pre kossy som sa rozhodol pre ich dobré meno :D Stojí to za to.
  • Bass počuť, no necítiť. (if you know what I mean)

Neviem, čo k tomu dodať :D Fungujú fakt skvele, zvuk je čistý a poriadny. Narozdiel od niektorých slúchadiel je tu uprednostnený bass (nízke zvuky), no samotný bass nie je cítiť ako zo sub-wooferu. Na hlave držia skvele, dajú sa skladať a nemám strach, že sa zlomia. Používam ich doma pri PC (hudba a hranie hier), nie je problém. Pre ich nízky zvuk by som ich skôr odporučil pre elektronickú hudbu. (dnb, dubstep, house, trap, etc.)
Som rád, že ich mám D: gg wp

Pridané: 10. decembra 2014

• 2 štuple s pamäťovej peny
  • 1 gumoví 3 vrstvový
  • prispôsobia sa každému
  • pozlátený konektor
  • univerzálny konektor (nemajú mikrofón ani inú funkciu)
  • gumová izolácia káblikov
  • nemajú sklon k zamotaniu
  • nemajú mikrofón
  • potenciometer na hlasitosť trochu šuští ale to je nič
  • trochu velke

Neľutujem ich kúpu sú úžasné, nádherný zvuk ... a všetko čo som nižšie vypísal. Len ten potenciometer tam vôbec byť nemusel ale to je chyba krásy. Niektorý berú ako nevýhodu že nemajú mikrofón, no pre mňa je to neskutočná výhoda, lebo sú univerzálne, kam ich pichnem idú a nestarám sa či sú kompatibilné a či mi na iných mobiloch či notebookoch pôjdú, sú to slúchatká na hudbu, sú na to určené a preto je absencia mikrofónu výhoda !

Pridané: 7. decembra 2014

• vyborny zvuk
  • dobre odhlucni okolie
  • tenucke kable, hrozne sa zamotavaju

Vyborny zvuk za celkom rozumnu cenu, len tie tenucke kabliky su otrasne

Pridané: 5. decembra 2014

Zakúpený v MALL.SK

• asi po mesiaci sa mi pravé slúchadlo úplne rozpadlo

Koss KPH7

Koss KPH7

Pridané: 3. decembra 2014

• Pekný vzhľad
  • Všetko okrem vzhľadu

Skutočne výrobok dehonestujúci renomovaného výrobcu audio zariadení akým je firma KOSS. Slúchadlá som si kúpil z recesie kvôli atraktívnemu vzhľadu a ešte atraktívnejšej cene, ale po prvom zapojení som túto nešťastnú kúpu kruto oľutoval. Katastrofálny zvuk nehodný slúchadiel kúpených v čínskom obchode. Ušetrite peniažky a zvážte kúpu minimálne Koss PortaPro!

Pridané: 3. decembra 2014

• dlhší kábel
  • ovládanie hlasitosti na kábly

maximálna spokojnosť

Pridané: 30. novembra 2014

• Basy
  • Pohodlné, aj po dlhšej dobe nosenia
  • Sú naozaj ľahko skladovatelné
  • Dizajn
  • Čistý zvuk

Kúpila som si tieto slúchadlá asi pred rokom. Do teraz hrajú úplne perfekte a čas sa na nich poznamenal len veľmi málo. Pri
prvom dojme sa mi zdali malé a krehké. Ale hneď po prvej skúške zvuku som si ich moc zamilovala. Ich zvuk bol neskutočne skvelý a s porovnaným s ostatnými slúchadlami im nechýbali ani basy. Určite ich odporúčam. Aj napriek niektorým ľuďom ktorý hovoria o týchto slúchadlách že majú nekvalitný kábel ktorý je podľa mňa pevný až dosť.

Pridané: 26. novembra 2014

Zakúpený v Alza.sk

kvalitné slúchadlá za rozumnú cenu

Pridané: 24. novembra 2014

spokojnosť

Pridané: 24. novembra 2014

Zakúpený v Alza.sk

• male, spratne, relativne dobre tlmia okolity sum;
  • horsie sa mi vkladaju do usi a kazdy dotyk kablika (ak on napriklad rukou zapriete sa hned prenasa do sluchadiel)

Kupil som si ich ako sluchadla do lietadla ako nahrada tych lacnych co tam davaju gratis - pretoze cez tie som velmi slabo pocul.
Cez tieto pocujem az priliz nahlas - v lietadle som dal system najtichsie ako sa dalo a stale mi to velmi nahlas hucalo do usi; kedze sluchadla nemaju samostatnu regulaciu hlasitosti - dokazal som ich so systemom v lietadle pouzit len 15 min. Potom som si ich zapojil do tabletu a s tym uz problem nebol ;)
Odporucam ako druhe sluchadla - urcite nie ako primarne.

Koss KEB32

Koss KEB32

Pridané: 18. novembra 2014

• Relatívne dobrý zvuk
  • Na to aký majú tenký kábel, sú celkom odolné
  • Vyzerám s nimi ako žena, asi preto, že sú navrhnuté pre ženy
  • Bolia v ušiach
  • Gumené štuple vypadávajú, už som 4 stratil

Slúchadlá nehrajú zle, aj keď od Kossov by som očakával trochu viac. Bolia v ušiach neskutočne, pre slabších jedincov určite nie sú. Prvý mesiac som mal bolesti v ušiach ako žena pri pôrode. Teraz je to už lepšie, lebo sa mi diera v uchu roztiahla...

Pridané: 5. novembra 2014

Zakúpený v MALL.SK

• super zvuk,za tie peniaze nieje nič lepšie
  • chýba ovládanie na šnúre

za málo peňazí veľa muziky

Overený zákazník L222 Overený zákazník

Pridané: 1. novembra 2014

Zakúpený v L222

Je to klasika

Pridané: 31. októbra 2014

Zakúpený v Alza.sk

• Kvalitny zvuk, dozivotna zaruka, relativne znesitelne pri dlhodobom posluchu, Skladne a prenosne.
  • Niektore casti - obzvlast kabliky - su velmi tenke a lahko poskoditelne.

Idealne na cesty a bezny kazdodenny posluch - vyssia trieda kvality za velmi dobru cenu. Solidny dizajna a odolost.

Overený zákazník EDIS Overený zákazník

Pridané: 30. októbra 2014

Zakúpený v EDIS

• veľkosť
  • dobre držia
  • kvalita

pomer výkon/cena z môjho pohľadu priaznivý

Pridané: 27. októbra 2014

• nič...
  • Od konštrukcie po zvuk...

Ja nechápem kto sem píše asi 9 až 15 rokov staré deti a maximálne nenáročný používatelia.Plechové placky prebassované "aby človek nepočul aký nekvalitný zvuk sa mu dostáva tak nech aspoň duní" toto je zrejme motto koss značky.Je jasné že ľudom ktorým stačí počúvať skladbu ktorá sa opakuje ako zaseknutý gramofón a striedajú sa len tuc tuc a bum bum tóny tieto slúchadlá budú stačiť.Ale ľudom čo počúvajú naozaj kvalitnú hudbu nie len im stačiť nebudú ale ešte ich vysmejú.Príbeh týchto slúchadiel začína zrejme v banánovej republike kde sa zložia do celku použitím najlacnejších materiálov.Následne príde návrh spitého dizajnového inžiniera ktorý má 10 detí a urputne mu to lezie na nervy.Tým pádom vypľuje takýto "skvost" nasleduje tie najhoršie meniče ukryté za najlacnejšie membrány na trhu a tá dááááá Koss potra pro...Ou ešte aby som nezabudol káblík ktorý má presne firmou určený počet pripojení a odpojení a mostík bez akéhokoľvek výsteľného materiálu...Pre maximálny disskomfort a maximálnemu počtu vytrhnutých vlasov.Fakt som rád že minula tá hlavná vlna doby keď tieto nekvalitné placky nosil každý sedliak na hlave a tváril sa nato že má na ušiach klenot audio priemyslu...Že už konečne ľudia pochopili : aha tadeto cesta nevedie.K preddĺženej záruke sa vyjadrovať nejdem vezmite do úvahy vlastnú súdnosť a napíšte odpoveďou ten čo si ich nechal aj po 3 reklamácií stále u seba.

Zobrazujem 461 - 480 zo 500 recenzií 1...21 22 23 [ 24 ] 25